Запашні журавлики від ТОВ КРУК для маленьких талантів

Що ми знаємо про щоденне життя багатодітних сімей у нашому місті? Мабуть, не так багато, але є такі чудові моменти, які дозволяють кожному з нас поглянути на ці родини під іншим незвичайним кутом.

Днями відбувся конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини». Цей захід вже традиційно на початку весни збирає талановитих дітлахів у актовій залі медичного училища ім. проф. Сітенка. Учасниками фестивалю стали обдаровані школярі віком від 7 до 16 років, які демонстрували свої таланти у вокальному, хореографічному, декоративно-прикладному мистецтві. Також дітки показували свої вміння у художньому та авторському виконанні і оригінальному жанрі.

журав 1 жур

Глядачі супроводжували бурхливими оплесками кожен виступ, адже юні таланти старанно готувалися до цього конкурсу і їхні старання справді відчувалися. За результатами виступів визначили кращі номери, які найбільше вразили всіх присутніх у святковій залі. Але подарунки отримали всі учасники фестивалю. Дітям вручили солодкі патріотичні смаколики, а також традиційні запашні журавлики від ТОВ КРУК.

журавли

Варто зазначити, що фестиваль просякнутий не лише любовʼю дітей до батьків, свого міста, а й України, яка вже живе в їхньому маленькому, але гарячому серці. Тому нехай цей душевний вогник юних талантів ніколи не згасне!