У Сумах зібралися близнюки з усієї області

Днями у Сумах відбувся парад близнюків. Захід, організований за ініціативи Сумського обласного благодійного фонду «Милосердя», зібрав на площі Незалежності у Сумах родини, які виховують близнят, двійнят і навіть трійнят. Батьки світилися від гордості, адже не кожному пощастило мати схожих, як дві краплі води, дітей. Але, вони говорять, що часто за зовнішньою подібністю зростають зовсім різні діти – з різними характерами та індивідуальними звичками, тому розрізняти їх не проблема.

Участь у параді взяли і близнюки із Лебедина – сестри Анна та Інна Півоварови. Дівчата навчаються у ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 і зовсім не очікували, що їм пощастить долучитися до цього дійства. Сестри разом із іншими близнюками області зібралися на площі Незалежності, де до них із вітальними словами звернулися керівники області, а потім – урочистою ходою під звуки оркестру учасники параду вирушили Соборною вулицею до театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна. Там на них чекав грандіозний концерт і море позитиву.

Не залишися близнюки і без подарунків, які для них підготували спонсори свята, серед яких депутат обласної ради Валерій Чалий. Анна та Інна Півоварови сподіваються, що парад близнюків стане доброю традицією, яка з року в рік збиратиме все більше й більше учасників.

за матеріалами сайту Сумської ОДА