ТОВ «КРУК» на міжнародній виставці «Слобожанський міст-2017»

Близько 40 підприємств Сумщини, Харківщини і навіть Польщі представили свої здобутки у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати у рамках XІV Міжнародної універсальної виставки міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017».  Серед традиційних учасників і підприємство «КРУК», яке гідно представило свою продукцію під час виставки.

Другий рік поспіль виставка проходить під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка.

«Проведення «Слобожанського мосту» вже стало доброю щорічною традицією на Сумщині. Це можливість розкривати інноваційний потенціал та представляти інвестиційну привабливість нашого краю, – зазначив очільник області. – І сьогодні ця виставка є переконливим свідченням сталого розвитку підприємств регіону, що виробляють конкурентоспроможні товари та надають послуги світового рівня за міжнародними стандартами якості».

Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що результатом проведення виставки «Слобожанський міст-2017» будуть нові контракти у тому числі і з країнами ЄС.

Як повідомив президент Сумської торгово-промислової палати Костянтин Макаренко, за  14 років «Слобожанський міст» зажив слави престижного міжнародного заходу, візитівки Сумщини. Його відвідали сотні іноземних делегацій.

А гість виставки перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран зазначив, що сьогодні на Слобожанщині Сумщина є лідером у розвитку бізнесу.

На міжнародну універсальну виставку міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017» прибули  представники іноземних посольств, бізнесмени та посадовці з сусідніх областей. На бізнес-форумі, що проводився в рамках цьогорічної виставки, обговорювалися питання залучення інвестицій в Сумську область.