ТОВ «КРУК»: на часі вирішення екологічних проблем

Підприємство «КРУК» вже кілька років поспіль приділяє значну увагу питанням екології та чистоти міста. Починалося все із розчищення від чагарників міських та приміських територій, а сьогодні до списку екологічних справ додалися участь в масштабних прибираннях і вивіз відходів деревини.

Гілки дерев, кору, тирсу та інші залишки деревини «КРУК» безкоштовно забирає власним транспортом із території інших підприємств, приватних секторів, вулиць міста для подальшої утилізації. До такої співпраці вже долучилися малі підприємства нашого міста, адже це дає змогу без жодних матеріальних затрат позбутися продуктів переробки дерева. Більше того, їхня утилізація – це не рейс до найближчого сміттєзвалища, а подальше використання для економії природного газу.

На сьогоднішній день ТОВ «КРУК» організувало три пункти прийому продуктів переробки за наступними адресами:

  • вул. Залізнична, 50;
  • вул. Гастелло, 31;
  • вул. Сумська, 96.

Питанням утилізації залишків деревини переймається і КП «Комбінат Благоустрою», і Лебединський РЕМ, тому вони регулярно повідомляють ТОВ «КРУК» про об’єкти, які необхідно очистити від відходів. Такий підхід дозволяє вирішити проблему використання нетоварної деревини і деревних відходів, скоротити їхні обсяги, тим самим знизити рівень екологічної шкоди від деревообробних підприємств, які сьогодні працюють у Лебедині.