Щаслива родина – міцна Україна

Днями представники підприємства КРУК відвідали благодійний захід «Щаслива родина – міцна Україна». Це свято присвятили багатодітним сім’ям Сумщини, родинам, в яких виховуються діти-інваліди, сім’ям загиблих воїнів АТО, а також довгожителям, вік яких вже перетнув столітню межу.

6351 6350

Ошатна зала Сумської обласної філармонії зібрала понад 300 дітей та родин учасників АТО з усіх куточків Сумщини. Відвідали захід і дві родини із Лебедина.

Серед присутніх народні депутати, очільники області, меценати, діячі культури і мистецтва, а також архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій (УПЦ КП), який благословив присутніх на початку концертної програми.

благ 6349

Музичні вітання дарували глядачам Валерій Козупиця, Василь Жадан, Тетяна Фінашко, Валерій Атаманчук, учасниця проекту «Голос Діти» Наталія Берест, вокальний колектив «Горлиця», а також маленькі самодіяльні артисти із багатодітної родини Сальнікових, які виконали попурі з відомих українських пісень на музичних інструментах.

63486346 6347

Очільники області разом із головою БФ «Милосердя» вручили подяки родинам, керівникам підприємств, а також всім тим, хто активно підтримує фонд протягом 10 років його існування. Кільком матерям Сумщини присвоїли звання «Мати-героїня».

Варто зазначити, що подяку за внесок у розвиток БФ «Милосердя» отримав і керівник ТОВ «КРУК» Валерій Чалий: «Наше підприємство уже кілька років підтримує ініціативи БФ «Милосердя». Для нас це важлива і почесна місія, яку ми будемо продовжувати й надалі. Минулого року благодійні заходи відбувалися у Лебедині, під час яких представники фонду і ТОВ КРУК зустрілися із багатодітними родинами, а також із усіма, хто потребував підтримки. Варто зазначити, що підприємство надає як матеріальну допомогу у вигляді продуктів харчування, так фінансову».

Нагадаємо, що цьогоріч захід проводився в рамках безстрокової акції «Зігрій нужденну душу» з нагоди десятиріччя благодійного фонду «Милосердя».