Ніхто не забутий, ніщо не забуто…

72 роки минуло з тих пір, як скінчилося жахіття Другої Світової війни. На жаль, з кожним роком все менше лишається тих, хто кував велику Перемогу, тих, хто не шкодував свого молодого здоров’я у  лютих боях із ворогом, хто проніс через фронти вірність воїнській клятві, ім’я їм – Ветерани.

Друга світова, війна в Афганістані, антитерористична операція на сході України – кожне покоління українців, на жаль, втрачає своїх синів і дочок у пеклі війни.

Міським головою Олександром Бакликовим на честь 72-ї річниці Перемоги над нацизмом було організовано зустріч із ветеранами Другої світової війни, ветеранами Афганістану та учасниками АТО. У теплій, затишній атмосфері міський голова привітав присутніх ветеранів з прийдешніми святами. Очільник міста побажав присутнім міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба над головою і скорішого закінчення війни на Сході. Олександр Миколайович повідомив, що нещодавно під Санкт-Петербургом було знайдено рештки загиблого під час Другої світової війни солдата – нашого земляка. Відшукали і родичів загиблого, спільно було вирішено поховати воїна на рідній Лебединщині.

Серед присутніх і депутат обласної ради Валерій Чалий, військовий комісар Роман Перекрьостов, голова Лебединської організації ветеранів Афганістану «Титан» Анатолій Колесник, які приєдналися до теплих побажань ветеранам та учасникам АТО.

За святковим столом у теплій, дружній атмосфері ветерани пригадували фронтові будні, ділилися своїми спогадами, обмінювалися досвідом, обговорювали сьогодення. Святковий настрій налаштовував на позитив та заряджав приємними емоціями.