Круківці приєдналися до екологічної акції «Let’s Do It, Ukraine!»

Днями по всій території України відбулася наймасштабніша соціально-екологічна акція «Let’s Do It, Ukraine!». На глобальне прибирання українці вийшли зі своїми рукавицями та інвентарем.

Все заради того, щоб зробити нашу країну чистою та сформувати національну культуру чистоти!
З кожним роком Let’s Do It, Ukraine! розширює свої кордони та має на меті амбітні цілі. Цього року планується зробити чистими понад 5 000 локацій по всій Україні! Наш рідний Лебедин не залишився осторонь!
Студенти медичного та педагогічного училищ, працівники виконкому на чолі з міським головою, депутати та представники громадських організацій, працівники ТОВ КРУК вступили в бій із загальним ворогом – сміттям!
Кульмінацією дня став «ЧИСТОFEST» – частина всеукраїнського екологічного фестивалю, який проходить щороку після наймасштабнішого прибирання країни. На гостей заходу чекали чудові виступи артистів міського відділу культури, рухливі ігри, нагородження учасників акції, страви польової кухні та просто відпочинок на свіжому повітрі, з можливістю цікаво і з користю провести час у колі однодумців!

Нагадуємо, що проект проходить під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством молоді на спорту України, Міністерством екології та природних ресурсів України, Міністерством соціальної політики України, Українським державним центром позашкільної освіти, Української асоціації студентів та ін.