Допомога АТО

Підтримують тих, хто захищає мир

Війна на Сході продовжується і те, що події на лінії фронту сьогодні обговорюють ся як буденні, не можна називати байдужістю. Волонтери спільно із підприємцями продовжують робити свою важку, але потрібну справу – відправляти вантажі із теплими речами, буржуйками, продуктами харчування і медикаментами у зону проведення АТО.

DSC_1482ТОВ КРУК також не забуває про наших захисників і тих, хто проживає наразі у зоні АТО, тому в постійному режимі разом із БФ «Волонтери Лебединщини» надає матеріальну допомогу і відправляє її схід країни.

«Нещодавно ми отримали прохання з боку військово-цивільної адміністрації м. Красногорівка Марʼїнського району Донецької області про необхідність доставити пічки-буржуйки, які потім розподілять між жителями. Звичайно, наше підприємство відгукнулося і на схід України вирушили автомобілі із буржуйками та іншими необхідними речами. За час проведення антитерористичної операції водії нашого підприємства здійснили 14 виїздів», –  зазначив керівник підприємства Валерій Чалий під час розмови.

DSC05009Днями відправився черговий вантаж у зону АТО за маршрутом Маріуполь-Марʼїнка-Богоявлівка-Курахово-Красногорівка. За словами співзасновника БФ «Волонтери Лебединщини» Олександра Спічки, цього разу до складу гуманітарної допомоги увійшли теплі речі, необхідний інвентар, запчастини, скоби для бліндажів, а також продукти харчування, серед яких соняшникова та соєва олія власного виробництва ТОВ КРУК, а також мед і риба від Лебединської РМС. Благодійники дякують всім, хто не залишився осторонь і підтримав українських військових, які захищають наш мир і спокій там на лінії фронту.