Нагороди

За час свого існування ТОВ «КРУК» отримало численні нагороди, що свідчить про беззаперечне визнання підприємства на міжнародному, всеукраїнському на місцевому рівнях.

У 2012 році TOB «КРУК» згідно Міжнародного Економічного рейтингу «ЛІГА КРАЩИХ» отримало статус «Підприємство року-2012» і відповідний Сертифікат міжнародного зразка.

У 2015 році в рамках проекту «Національний бізнес-рейтинг» підприємство нагороджене Міжнародним сертифікатом «Експортер року» та почесним знаком «IMPORT EXPORT AWARD». Також у 2015 році підприємство отримало Диплом за професійне просування продукції на білоруському ринку.

Численні дипломи та грамоти отримав і керівник ТОВ «КРУК» Валерій Чалий. Зокрема, у 2014 році Валерій Григорович був удостоєний звання «Кращий підприємець року» у номінації «Краще мале підприємство у виробничій сфері».

ТОВ «КРУК» є дипломантом та лауреатом багатьох всеукраїнських виставок і конкурсів. Так у 2013 році підприємство увійшло у рейтинг регіонального етапу всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

Одна із останніх нагород – «Зірка якості» Національного рейтингу якості товарів і послуг, яку ТОВ «КРУК» отримав у 2016 році А це означає, що нам є чим пишатися!