Про ТОВ “Крук”

Багатопрофільне підприємство, головним напрямком якого являються надання послуг із зберігання зерна та виробництво кормових сумішей і продуктів переробки сої, а саме екструдованої повножирової сої, жмиха соєвого та шроту соєвого. Сьогодні сертифікований об’єм зберігання складає 27 тис. тонн.

В 2012 році TOB «КРУК» згідно Міжнародного Економічного рейтингу «ЛІГА КРАЩИХ» отримало статус «Підприємство року-2012» і відповідний Сертифікат міжнародного зразка. У 2015 році в рамках проекту «Національний бізнес-рейтинг» підприємство нагороджене Міжнародним сертифікатом «Експортер року» та почесним знаком «IMPORT EXPORT AWARD».

Початком історії підприємства можна вважати 16 лютого 1994 року. Протягом всього періоду діяльності товариство займається оптовою торгівлею зерном. На даний час використовуються новітні інноваційні технології для виготовлення кормів та кормових добавок для тваринництва, застосовуються сучасні методи переробки сої. Розроблені власні Технічні Умови на кормові суміші та кормові добавки.

Тісна співпраця з Сумським Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН України і Київським Інститутом ветеринарної медицини НААН України проблем дослідницької діяльності в галузі кормів та кормових добавок для тваринництва допомагає у вдосконаленні цих технологій, а саме впровадження збалансованого раціону для різних видів тварин, птиці та риби.
Підприємством налагоджені міцні партнерські стосунки з провідними імпортерами Держав Європейського Союзу, Польщі, Республіки Білорусь, Азербайджану, Узбекистану, Російської Федерації.

TOB «КРУК» пропонує широкий вибір зернових культур за доступними цінами та високої якості у відповідності з ГОСТ на внутрішньому ринку та при експорті підприємство діє за міжнародними стандартами, які забезпечують безпеку продукції та надання гарантій споживачу відносно належного виготовлення, обробки, зберігання, продажу, транспортування зернових, кормів та кормових інгредієнтів.